Forum Forum szkoły w Stadnickiej Woli Strona Główna Forum szkoły w Stadnickiej Woli

Wódz

Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 130

Skąd: to już jest sekret magazynu

PostWysłany: Pon 18:08, 12 Gru 2005    Temat postu: Najlepiej wystrugany Pinokio

Witam Co uważacie o naszej "chlubie" narodowej mianowicie Gregorym van der Waldzie bardziej znanym jako Grzegorz Rasiak

kęda

PostWysłany: Pon 18:19, 12 Gru 2005    Temat postu:

oj gościu ...szkoda słów

mamy tyle zdolnej młodzieży a w reprezetacji gra ...kto ?! Rasiak Confused Confused Confused
grzeje ławe w Totenhamie i "wujek" go jeszcze powołuje !!!

tragedia...

I ŚMIETNIK SIĘ WRESZCIE PRZYDA !!!
kęda

PostWysłany: Śro 16:22, 14 Gru 2005    Temat postu: Ipswich chciało wypożyczyć Rasiaka

Wyjazd Hosana Mido na Puchar Narodów Afryki uniemożliwił Ipsiwch Town wypożyczenie z Tottenhamu Hotspur Londyn Grzegorza Rasiaka - informuje BBC.

Pierwszoligowy klub z Portman Road szuka pilnie napastnika, po tym jak kostkę złamał Sam Parkin, który nie będzie mógł występować na boisku aż do marca przyszłego roku.

"Pytałem o Rasiaka, ale w obecnej sytuacji rozumiem decyzję szefów Tottenhamu. Stołeczny klub chce kontynuować świetne wyniki w tym sezonie, ale teraz straci na jakiś czas Mido, który jedzie na Puchar Narodów Afryki" - wyjaśnił Joe Royle, szef Ipswich Town.

Wypożyczeniem 26-letniego Rasiaka zainteresowane jest nadal Derby County. Polak z powodzeniem grał w barwach popularnych "Baranów" w ubiegłym sezonie i głownie dzięki temu wywalczył sobie miejsce w kadrze "biało-czerwonych".
kęda

PostWysłany: Czw 18:12, 15 Gru 2005    Temat postu: Rasiak strzelił dwie bramki Chelsea

Grzegorz Rasiak strzelił dwie bramki w meczu rezerwowych zespołów Tottenham Hotspur i Chelsea Londyn (2:0).

Napastnik reprezentacji Polski już w 1. minucie trafił w poprzeczkę po "główce". W 15. minucie skierował piłkę do siatki potężnym strzałem z 27 metrów! W 73. minucie ustalił wynik meczu, zdobywając gola głową. W doliczonym czasie gry Rasiak jeszcze raz trafił do siatki, ale z pozycji spalonej.

Składy:

Spurs - Burch, McKenna, Daniels, Lee, Pamarot, Brown (O'Hara, 46), Davis, Hallfredsson, Lennon (Barcham, 46), Rasiak, Barnard.

Chelsea - Pidgeley, D Smith, Tillen, Pettogrew, Watt, Grant (Mancienne, 49), Morais (Simmonds, 83), J Smith (Sinclair, 66), Younghusband, Hollands, Keenan.

Oczywiście wszelkie fajne wierszyki itp. znajdziecie na onecie w komentarzach
kęda

PostWysłany: Pią 16:28, 16 Gru 2005    Temat postu: Rasiak: Takiego ładnego gola jeszcze nie strzeliłem

Takiego ładnego gola chyba jeszcze nigdy w karierze nie strzeliłem - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Grzegorz Rasiak, który w meczu rezerw Tottenhamu z Chelsea (2:0) strzelił dwa gole.

- Dostałem, piłkę trzydzieści metrów od bramki, przerzuciłem ją nad obrońcą i przymierzyłem z półobrotu. Piłka z odpowiednią siłą wpadła w samo okienko bramki Lenny'ego Pidgleya - opisał bramkę strzeloną w 15. minucie.

W 73. minucie reprezentant Polski po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Rasiak strzelił jeszcze jednego gola w tym meczu, ale sędzia bramki nie uznał dopatrując się pozycji spalonej polskiego napastnika.

- Sędzia nie miał racji. Davis podawał wzdłuż bramki, a ja w momencie podania na pewno byłem za jego plecami - stwierdził Rasiak.

Dobrego występu Polaka w rezerwach "Kogutów" nie oglądał menedżer Martin Jol.

- Mecz oglądało około 500 osób. Nie dostrzegłem wśród nich, niestety, menedżera Martina Jola, ale wierzę, że odpowiedni raport, a najlepiej kaseta wideo ze spotkania, dotrze na jego biurko. W czwartek wszyscy piłkarze mieli wolne, a po piątkowym treningu dowiem się, czy trener zabierze mnie do samolotu na niedzielny ligowy mecz z Middlesbrough - podkreślił Rasiak.
kęda

PostWysłany: Nie 23:03, 18 Gru 2005    Temat postu: Sześć goli w meczu Tottenhamu, powrót Rasiaka

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 17. kolejki ligi angielskiej Tottenham Hotspur zremisował na wyjeździe z Middlesbrough 3:3 (1:2). Pierwszy raz od dłuższego czasu w barwach "Kogutów" zagrał Grzegorz Rasiak.

Reprezentant Polski pojawił się na boisku w 82. minucie spotkania i zastąpił Jermaine'a Jenasa. Rasiak nie wyróżnił się jednak niczym szczególnym.

Middlesbrough - Tottenham 3:3 (2:1)
Bramki: Yakubu 2 (20 i 43 min.), Queudrue (69 min.) - Keane (25 min.), Jenas (61 min.), Mido (83 min.)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum szkoły w Stadnickiej Woli Strona Główna -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)